7 پلاگین ضروری وردپرس

7 پلاگین ضروری وردپرس

"ده ها هزار افزونه در دسترس کاربران وردپرس قرار دارد. در حقیقت ، بسیاری از آنها دشوار است که بدانند کدام یک از آنها واقعاً تفاوت ایجاد می کنند و کدام یک بیش از حد استفاده می شوند. بسیاری از راه حل های مفید مفید را ارائه می دهند ، اما تعداد کمی از افزونه های وردپرس که برای همه سایتها ضروری است."

در این مقاله ، ما قصد داریم7  افزونه وردپرس ضروری را به شما معرفی کنیم و توضیح دهیم که چه چیزی باعث برجسته شدن هر یک می شود. بهتر از این ، ما همچنین قصد داریم داده های واقعی را ارائه دهیم تا توجیه کنیم چرا فکر می کنیم هر پلاگین ضروری است.

 

1. Yoast SEO

Yoast SEO محبوب ترین ابزار SEO در چشم انداز وردپرس است و به راحتی می توان فهمید که چرا یکی از افزونه های ضروری وردپرس است. این نه تنها می تواند به شما در بهبود SEO کمک کند ، بلکه حتی می تواند خوانایی محتوای شما را نیز تجزیه و تحلیل کند. حدود 79٪ از کاربران فقط از طریق پست ها و صفحات شما اسکن می کنند ، بنابراین هرچه کپی شما بیشتر در دسترس باشد ، شانس شما برای حفظ توجه آنها بیشتر است.

تا آنجا که به SEO مربوط می شود ، روش های زیادی برای هدایت بازدید به سایت شما وجود دارد. با این حال ، هیچ یک به اندازه موتورهای جستجو پتانسیل ارائه نمی دهند. هر روز ، گوگل به تنهایی بیش از نه میلیارد جستجو انجام می دهد. اغراق نیست اگر بگوییم که ترافیک ارگانیک می تواند وب سایتی ایجاد یا از بین ببرد و در بیشتر موارد نمی توانید به سمت بالا خرید کنید. فقط برای رسیدن به آن نقطه از خانه ، تنها 5٪ از ترافیک موتور جستجو کاربران را به نتایج پولی هدایت می کند. به همین دلیل کار بر روی استراتژی کلمات کلیدی شما برای هر وب سایت حیاتی است.

ویژگی های کلیدی:

 • با استفاده از کلمات کلیدی و متا توضیحات ، پست ها و صفحات وردپرس خود را بهینه کنید.
 • ببینید که محتوای شما در حال حاضر چقدر بهینه شده است و به راحتی پیشرفت کنید.
 • با نکاتی ساده خوانایی محتوای خود را بهبود ببخشید.

 

 

2. UpdraftPlus

روزانه به طور متوسط ​​30000 وب سایت هک می شوند. وقتی این واقعیت را در نظر می گیرید که وردپرس تقریباً 30٪ سایتها را در وب تأمین می کند ، می توانید ببینید که چرا این هدف مکرر است. علاوه بر این ، بخشهایی از وب سایت وردپرس شما به دلیل خطاهای ساده ممکن است بعضی اوقات متوقف شود.

به عنوان مثال ، اگر بیشتر افراد از 10 افزونه یا کمتر در سایت های خود استفاده می کنند و نیمی از آنها به روزرسانی ماهانه دریافت می کنند ، واضح است که خطر بروز خطاهای سازگاری معمول است. با تهیه یک نسخه پشتیبان تهیه شده اخیر ، می توانید یک تن از سردردها را از بین ببرید ، چه به شما حمله شده باشد ، چه با مشکل سازگاری روبرو شده باشید و یا بخواهید به سادگی سایت خود را منتقل کنید.

این جایی است که افزونه بعدی وردپرس ما باید بازی کند. تعداد زیادی افزونه پشتیبان گیری از وردپرس به صورت آنلاین در دسترس است ، اما تعداد کمی از آنها به اندازه UpdraftPlus قدرتمند و آسان استفاده می شوند. با چندین گزینه ذخیره سازی ابری برای محافظت از پشتیبان های شما ادغام می شود. و حتی می توانید پشتیبان گیری خود را با یک برنامه تکراری انجام دهید.

ویژگی های کلیدی:

 • از وب سایت خود پشتیبان گیری خودکار یا دستی ایجاد کنید.
 • پشتیبان های خود را به صورت محلی یا روی cloud ذخیره کنید.
 • وب سایت خود را به حالت قبلی برگردانید.

 

3. Optimole

تصاویر بیش از 50٪ از اندازه متوسط ​​صفحه وب را اشغال می کنند. این بدان معنی است که بهینه سازی تصاویر شما می تواند تفاوت زیادی در زمان بارگذاری صفحه سایت شما ایجاد کند.

چرا این مهم است؟ زیرا اگر بارگیری وب سایت شما بیش از سه ثانیه طول بکشد ، بیش از نیمی از بازدید کنندگان شما آن را رها می کنند.

در صورتی که این مسئله به اندازه کافی نگران کننده نباشد ، 79٪ از خریداران آنلاین اگر عملکرد آن را ناخوشایند می دانند ، ممکن است به وب سایت شما مراجعه نکنند. در حالی که تصاویر تنها چیزی نیستند که بر عملکرد وب سایت تأثیر می گذارند ، اما بهینه سازی تصاویر وردپرس شما یکی از ملفه های اصلی در بهبود زمان بارگیری صفحه است.

Optimole از هر گرافیکی که بارگذاری می کنید در وردپرس گرفته و آن را بهینه می کند تا فضای کمتری را اشغال کند. علاوه بر این ، از یک سیستم مبتنی بر ابر برای سرعت بخشیدن به سایت شما استفاده می کند. Optimole به طور خودکار اندازه صفحه را تشخیص داده و اندازه تصاویر را تغییر می دهد تا تجربه بارگذاری و بارگذاری سریع را به کاربران خود ارائه دهد.

ویژگی های کلیدی:

 • تصاویر خود را فشرده کنید.
 • تصاویر JPEG و PNG خود را بهینه کنید.
 • تصاویر قدیمی را که دارید به صورت انبوه بهینه کنید
 • اندازه هر تصویری را که در وب سایت خود بارگذاری می کنید ، تغییر دهید.
 • از تصاویر Retina و WebP پشتیبانی می کند.
 • از CDN جهانی استفاده می کند.
 • سازگار با صفحه سازان مدرن مانند Elementor.
 •  

4. Revive Old Post

رسانه های اجتماعی منبع بیش از 30٪ از مراجعه به بیشتر وب سایت ها هستند.

این بدان معناست که اگر در شبکه های اجتماعی فعال نباشید ، میزان زیادی از بازدید بالقوه خود را از دست می دهید. فقط برای اینکه یک ایده به شما بدهم ، هر ماه تقریباً 2 میلیارد و 300 میلیون کاربر به ترتیب وارد فیس بوک و توییتر می شوند. اگر هر پست در آن شبکه ها می تواند شانس شما را برای رسیدن به حتی تعداد زیادی از آن کاربران افزایش دهد ، به این معنی است که افزونه ای که می خواهیم در اینجا به شما نشان دهیم قطعاً ارزش وقت شما را دارد.

یکی دیگر از افزونه های وردپرس که باید در لیست ما وجود داشته باشد Revive Old Post است. این طراحی شده است تا به شما کمک کند از طریق رسانه های اجتماعی بازدید بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید. برای رسیدن به این هدف ، این افزونه نشریات جدید و قدیمی سایت شما را می گیرد و آنها را به طور خودکار در توییتر و فیس بوک به اشتراک می گذارد.

ویژگی های کلیدی:

 • پست های جدید و قدیمی خود را به طور خودکار در توییتر و فیس بوک به اشتراک بگذارید.
 • برای نشریات خود در شبکه های اجتماعی برنامه تعیین کنید.
 • هشتگ ها و پیوندها را به وب سایت خود اضافه کنید.

 

5. WP Rocket

WP Rocket یک پلاگین caching قدرتمند است که به شما کمک می کند زمان بارگذاری خود را سرعت دهید. این کار را با ایجاد کپی های ذخیره شده از هر صفحه ایجاد شده به صورت پویا در سایت شما انجام می دهد ، بنابراین سرورهای شما باید کار کمتری انجام دهند.

ما قبلاً در مورد اینکه چرا زمان بارگذاری سریع صفحه بسیار مهم است صحبت کردیم و راه حلهای ذخیره حتی می توانند یک راه حل موثرتر از بهینه سازی تصویر باشند. به عنوان مثال ، افزونه W3 Total Cache می تواند بارگذاری شما را به طور متوسط بیش از 43٪ کاهش دهد.

WP Rocket حتی بهتر عمل می کند - در تست های پلاگین caching ما بارگذاری صفحه را با 63٪ کاهش داد. ممکن است رایگان نباشد ، اما نتایج بیش از ارزش آن است ، به ویژه اگر در خط تبدیلاتی وجود داشته باشد.

ویژگی های کلیدی:

 • صفحات تولید شده وب سایت خود را به صورت پنهان ذخیره کنید.
 • بهبود حافظه پنهان در پایان کاربر.
 • بارگذاری تنبل را برای زمان بارگیری سریعتر فعال کنید.
 • راه حل ذخیره خود را با یک شبکه تحویل محتوا (CDN) تلفیق کنید.

 

6. Elementor

با بیش از 5،000،000 نصب فعال ، Elementor یکی از جالبترین موارد اضافه شده در لیست افزونه های وردپرس است که باید داشته باشید. این یک صفحه ساز بصری است که به شما امکان می دهد طراحی های اصلی را برای صفحات خود انجام دهید که تا حدی مستقل از موضوع فعلی شما هستند.

این بدان معناست که شما نیازی به یک علاقه مند به توسعه وب نیستید تا تمام جلوه های جالب مانند پوشش پس زمینه ، جلوه های شناور ، انیمیشن و موارد دیگر را اضافه کنید ، همه این کارها با کشیدن و رها کردن ساده انجام می شود. این کاملاً با ویرایشگر گوتنبرگ و سایر افزونه های وردپرس موجود در این لیست سازگار است.

Elementor (بخوانید بررسی) برای کسانی مفید است که می خواهند یک صفحه فرود زیبا برای تجارت خود ایجاد کنند. همچنین برای کسانی که می خواهند برای قسمتهایی از وب سایت خود طراحی سفارشی داشته باشند اما جیب عمیقی برای استخدام یک توسعه دهنده برای انجام این کار ندارند ، انتخاب خوبی است.

ویژگی های کلیدی:

 • از 150+ الگوی زیبا ساخته شده از کتابخانه Elementor انتخاب کنید.
 • با یک کشیدن و رها کردن ساده یک پیشنهاد ارزش ایجاد کنید.
 • طراحی های کاملاً اصلی برای وب سایت خود بسازید.

 

 

7. WPForms

WPForms یک افزونه شگفت انگیز وردپرس برای ساخت فرم های زیبا (فرم های تماس و سایر موارد) است. این پلاگین ترکیبی کامل از ویژگی های مفید و سهولت استفاده را ارائه می دهد. بسیار کاربرپسند و پاسخگوی موبایل است.

توانایی ایجاد فرم های تماس چشم نواز بدون نیاز به کار بر روی هرگونه JavaScript یا کد دیگر یکی از مهمترین دلایل استفاده بیش از 3 میلیون وب سایت از این افزونه در حال حاضر است.

WPForms به شما یک فرم تماس مدرن و قابل تنظیم می دهد که نه تنها تعامل را بهبود می بخشد بلکه باعث ایجاد تبدیل بهتر می شود ، نتایج نظرسنجی بیشتری کسب می کند و موارد دیگر.

ویژگی های کلیدی:

 • یک فرم تماس جذاب بصورت رایگان ایجاد کنید.
 • با استفاده از الگوهای فرم از پیش ساخته شده ، در وقت خود صرفه جویی کنید.

 

 

منبع

 

آرین

آرین هستم عاشق تولید محتوا

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید