6 دلیل برای استفاده از bootstrap

6 دلیل برای استفاده از bootstrap

"ما مدتی است که در پروژه های سفارشی خود از Bootstrap استفاده می کنیم و کاملاً آن را دوست داریم. اگر شما یک توسعه دهنده وب یا طراح هستید ممکن است از خود بپرسید که این همه هیاهو چیست. در اینجا 6 دلیل مهم برای بررسی آن وجود دارد."

استفاده رایگان

برای استفاده از این فریمورک نیازی به پرداخت هزینه نیست و برای همه افرادی که می‌خواهند از آن استفاده کنند رایگان است. فقط کافی است فایل‌ها را دانلود کرده و به پروژه خود اضافه کنید. اگر نمی‌خواهید فایل‌ها را دانلود کنید، گزینه‌ای برای لینک کردن به صفحه شما نیز وجود دارد.

روند توسعه را تسریع ببخشید

از آنجا که استفاده از چارچوب بسیار آسان است و دارای یک سیستم شبکه عالی است ، شما می توانید پروژه خود را در نیمی از زمان ساخت از ابتدا بلند کنید. عناصر HTML در حال حاضر با یک سبک اصلی ارائه می شوند که به شما امکان می دهد سبک ها را در صورت لزوم اصلاح کنید. اگر می خواهید پروژه یا برنامه خود را در سریعترین زمان ممکن به کار بیندازید ، قطعاً استفاده از Bootstrap را در نظر بگیرید!

قابلیت سفارشی سازی

ویژگی‌های پیش فرضی مانند رنگ یا حاشیه وجود دارد. شما می‌توانید از این ویژگی‌های پیش فرض بوت استرپ استفاده کنید اما اجباری نیست. اگر می‌خواهید چیزی را که دوست ندارید تغییر دهید، می‌توانید کد را تغییر داده و دوباره بنویسید.

برخی از شرکت‌ها از این فریمورک یا موارد مشابه استفاده می‌کنند

شما می‌توانید دانش خود را از این فریمورک در برنامه درسیتان اضافه کنید. حتی اگر قرار نیست با بوت استرپ کار کنید، مفهوم نحوه استفاده از فریمورک‌های مشابه را خواهید داشت. بسیاری از آن‌ها فریم ورک و قوانین خاص خود را دارند، بنابراین داشتن دانش کافی در مورد اصول اولیه مفید است.

بیشتر بدانید: 5 تا از بهترین فریمورک های CSS

ایجاد صفحات واکنش گرا

بسیار راحت‌تر است که صفحات وب خود را با بوت استرپ واکنش گرا کنید. کلاس‌های از پیش تعریف شده‌ای وجود دارد که می‌توانند برای واکنش گرایی صفحه وب کمک کنند. اگر می‌خواهید صفحه مورد نظرتان را واکنش گرا کنید، باید کلاس مخصوص آن را فراخوانی کرده و تمام.

اجزای بسته بندی شده برای Javascript

یکی از محبوب ترین ویژگی های ما مولفه های جاوا اسکریپت بسته بندی شده است که به طور انتخابی با این فریم ورک ارائه می شوند. ما می توانیم نکات ابزار ، Windows Modal ، Alerts و موارد دیگر را بدون نیاز به نوشتن اسکریپت هایی که باعث صرفه جویی در وقت زیادی برای ما می شود ، دستکاری کنیم.

آرین

آرین هستم عاشق تولید محتوا

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید