هزینه ساخت یک وب سایت چقدر است؟

هزینه ساخت یک وب سایت چقدر است؟

"مشهورترین سوالی که از ما پرسیده می شود این است هزینه ایجاد یک وب سایت چقدر است؟ و هر بار که پاسخ می دهیم: این به نوع سایت شما و نوع عملکرد مورد نیاز بستگی دارد!از این گذشته ، عوامل زیادی در هزینه های پنهان ساخت وب سایت تأثیرگذار هستند. برای اینکه یک هزینه خاص را به شما بگوییم ، باید دقیقاً بفهمیم که این سایت باید چه نوع سایتی باشد. بنابراین ، تصمیم گرفتیم وبلاگی بنویسیم که اختصاص داده شود و توضیح دهد دقیقاً چه عواملی بر هزینه پنهان ساخت وب سایت تأثیر می گذارد. به این ترتیب می توانید بفهمید که چگونه در مورد قیمت ایجاد وب سایت تصمیم می گیریم."

هزینه ساخت یک وب سایت چقدر است
بیایید نگاهی به آنچه در قیمت گذاری ساختمان جدید وب سایت تأثیر می گذارد بیاندازیم! بگویید که شما قبلاً برای وب سایت آینده خود ایده و چشم انداز دارید.

عوامل موثر بر هزینه ساخت وب سایت

1. نام دامنه

نام دامنه URL سایت شما یا به عبارت ساده تر ، آدرس وب سایت شماست.

ثبت نام دامنه هزینه مخفی ساخت وب سایت است. هزینه بسته به نوع نام دامنه ای که می خواهید تغییر کند.

برای بدست آوردن نام دامنه دو گزینه وجود دارد:

1. بهترین گزینه خرید نام دامنه ای است که مشخصات کسب و کار شما یا شخص شما را به وضوح نشان دهد. هزینه چنین نام دامنه ای هزینه بیشتری خواهد داشت.

2. گزینه بعدی بعدی ، بدست آوردن نام دامنه ای است که به طور خودکار تولید می شود. چنین اسمی نشان نمی دهد شما کی هستید و چه کاری انجام می دهید. هزینه کمتری خواهد داشت و یا حتی رایگان خواهد بود.

اما یک راه دیگر وجود دارد. اگر قصد دارید با تعداد زیادی مشتری به یک شرکت واقعاً جدی تبدیل شوید ، دیر یا زود باید نام دامنه ای با کیفیت مناسب بدست آورید.

ممکن است فکر کنید ، خوب ، اول من یک نام دامنه رایگان می گیرم و سپس تجارت خود را به نام جدیدتر و بهتری منتقل می کنم. ما به شما توصیه نمی کنیم این کار را انجام دهید. زیرا وقتی تجارت خود را به نام دامنه جدیدی منتقل کنید ، آمار قبلی فعالیت شما از بین می رود و همچنین ممکن است جایگاه خود را در نتایج جستجو از دست دهید.

 

2. میزبانی وب سایت

میزبانی جایی است که سایت شما در آن ذخیره می شود. مثل ساختن زمین برای خانه است. شما نمی توانید خانه ای در هوا بسازید و همچنین نمی توانید در آنجا وب سایتی بسازید. سایت شما باید جایی میزبانی شود.

بازهم ، هزینه میزبانی وب بخشی از هزینه پنهان یک وب سایت است. هزینه میزبانی وب به نوع میزبانی شما بستگی خواهد داشت.

سه گزینه اصلی میزبانی وجود دارد:

میزبانی مشترک
وب سایت شما یک میزبان را با بسیاری دیگر به اشتراک می گذارد. این کار مانند اجاره اتاق در خانه ای است که افراد دیگری در کنار شما در آن زندگی می کنند. این ارزانترین گزینه میزبانی است ، اما راحت تر است. هرچه تعداد سایتها از یک میزبانی بیشتر باشد سرعت سایت شما کندتر خواهد بود.

میزبانی VPS
اگر وب سایت شما از این میزبانی استفاده کند ، سرعت آن کمی بیشتر از میزبانی مشترک خواهد بود. میزبانی وب VPS نسبت به میزبانی نوع اول وب سایت کمتری دارد. مثل این است که یک آپارتمان را خودتان اجاره کنید ، اما هنوز مالک آن نیستید. قیمت آن کمی بیشتر از میزبانی مشترک است.

میزبانی اختصاصی
این نوع میزبانی بهترین و راحت ترین در نظر گرفته می شود ، زیرا حداکثر مزایای آن را به شما می دهد. این مانند خرید خانه ای برای زندگی است. بر این اساس ، سرعت سایت شما زیاد خواهد بود و پرش از ترافیک تأثیری در کار آن نخواهد داشت ، اما هزینه چنین میزبانی از دو مورد قبلی بالاتر خواهد بود.

انتخاب باشماست. ما می خواهیم به شما توصیه کنیم که توجه خود را به مورد دوم جلب کنید زیرا این امر آزادی ، فرصت و امنیت زیادی را برای صاحبان مشاغل فراهم می کند.

 

3. گواهی SSL

Secure Socket Layer امروزه برای یک سایت امن ضروری است. SSL پرونده کوچکی است که داده ها را بین مشتریان شما و سرور میزبان رمزگذاری می کند - به عنوان مثال داده های کارت های اعتباری آنها.

اگر سایت دارای چنین گواهی باشد ، در ابتدای URL آن یک قفل سبز قرار داده می شود و http به https تغییر می کند.

گواهی SSL
هر سایت مشتری باید مشتریان خود را ایمن نگه دارد ، به خصوص اگر شما تجارت الکترونیکی هستید.

 

4. محتوای وب سایت

محتوای پر کردن سایت شما از میزبانی یا نام دامنه اهمیت کمتری ندارد. محتوا سایت شما را با اطلاعات مرتبط ، باسواد و واضح پر می کند.

محتوای وب سایت هزینه مخفی ساختمان وب سایت است. این مسئولیت توسعه دهنده نیست که سایت شما را با محتوا پر کند. این شامل پر کردن اطلاعات مربوط به عنوان ، عنوان های فرعی ، ویژگی های محصول ، صفحه "درباره ما" و موارد دیگر است.

اگر وب سایتی ایجاد کرده اید ، تنبل نباشید - یک مدیر محتوای حرفه ای استخدام کنید که آن را به درستی پر کند!

ممکن است ایده ای برای پر کردن آن داشته باشید ، اما به یاد داشته باشید که این یک گپ با دوست نیست. برای اینکه محتوا برای شما مفید باشد و درآمد شما افزایش یابد ، باید به درستی برای سئو ایجاد و نوشته شود. از این گذشته ، برای نوشتن محتوا ، باید بتوانید آن را انجام دهید.

 

5. طراحی

ما طراحی را به عنوان یک هزینه اضافی طبقه بندی می کنیم زیرا این قسمت مهم در تأثیرگذاری بر مشتریان شما است. پس از ایجاد یک وب سایت ، یک موضوع استاندارد در سایت خود دریافت خواهید کرد ، و ممکن است به اندازه کافی خوب باشد. اگر بیشتر می خواهید ، باید پول اضافی سرمایه گذاری کنید.

طراحی سایت در درجه اول همان چیزی است که توجه شما را به خدمات شما جلب می کند. اگر می خواهید بازدید کنندگان را به مشتری تبدیل کنید ، طراحی خود را بهبود ببخشید!

هزینه پنهان طراحی در 3 نکته نهفته است:

  • الگوهای طراحی وب سایت

تصمیم گیری درباره الگوهای طراحی وب سایت بخشی از هزینه های طراحی است. 

  • طراحی آرم شخصی

هزینه اضافی را صرف طراحی حرفه ای آرم بی نظیر خود کنید.

  • تصاویر با کیفیت

سایت با کیفیت = تصاویر با کیفیت. بصری بسیار مهم است.

 

6. سئو

SEO بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو است. به زبان ساده ، شما می توانید یک سایت شگفت انگیز با محتوای عالی و طراحی جذاب ایجاد کنید ، اما کاربران نمی توانند آن را پیدا کنند ، مگر اینکه سایت برای موتورهای جستجو بهینه شود.

سئو کار یک کار ثابت است و هزینه زیادی هم دارد. برای موفقیت ، باید در انظار عمومی قرار بگیرید و همچنین در اولین جستجوها باشید.

هزینه بهینه سازی SEO به این بستگی دارد که چه کسی آن را انجام دهد. شرکت های زیادی با دامنه قیمت متفاوت وجود دارند. انتخاب باشماست. ما به شما توصیه می کنیم از SEO صرفه نظر نکنید و یک شرکت حرفه ای SEO استخدام نکنید ، فقط در این صورت است که بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

 

7. امنیت

معمولاً هنگام ایجاد یک وب سایت ، برخی از تنظیمات استاندارد (حداقل) امنیتی تنظیم می شوند. با این حال ، این اطمینان کافی نیست که از اطلاعات شما و مشتریانتان به اندازه کافی محافظت شود.

 

 

آرین

آرین هستم عاشق تولید محتوا

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید