نکات و حقایق مهم در طراحی سایت

نکات و حقایق مهم در طراحی سایت

"در این پست به نکات و حقایق طراحی سایت پرداخته ایم."

برای درک کامل وب و حقایق و روش طراحی وب ، شما باید نگاه بصری وب سایتی را که ایجاد می کنید از بالا آن را ببینید. بعید است بازدیدکنندگان تصور کنند آنچه در پشت صحنه یک وب سایت رخ می دهد. چیزهای کوچک مانند؛ زمان بارگیری ، سن کد ، تغییرات مرورگر و همچنین خود محتوا کاملاً کاربر را اصلاح می کند. چرا ما تمایل نداریم نگاهی به پشت صحنه بیندازیم تا از مهمترین جنبه های خیره کننده و عالی طراحی وب مطلع شویم؟

در زیر ، 5 واقعیت در مورد توسعه وب و طراحی وب آورده شده است که امیدواریم به شما کمک کند تا توسعه وب و روش های طراحی وب خود را بهبود ببخشید.

وب سایت شما فقط حدود دو سال دوام می آورد.

مرورگرهای وب و دستگاه های مورد استفاده برای دسترسی به اینترنت همیشه در حال پیشرفت و تغییر هستند. نحوه طراحی و توسعه وب سایت ها نیز باید تغییر کند.

برای اینکه به روز و مرتبط باقی بمانند ، متخصصان دنیای دیجیتال باید از آخرین استانداردهای کدگذاری ، به روزرسانی قابلیت های مرورگر و الگوریتم های موتور جستجو در سطح بالایی برخوردار باشند. یک وب سایت منسوخ ،خطر عدم نمایش صحیح در مرورگر ، داشتن مشکلات قالب بندی غیرمنتظره یا عدم نمایش موثر در نتایج موتور جستجو را دارد.

سایتی که حتی دو سال از عمر آن می گذرد ، در صورت عدم همراهی با این تغییرات ، ممکن است قدیمی شود. سایت شما به تغییر و نگهداری نیاز دارد زیرا دستگاهها و مرورگرهای جدید نحوه دسترسی و نمایش سایتها را تغییر می دهند.

وب سایت شما در رایانه های دیگران متفاوت به نظر می رسد.

وقتی در حال مشاهده وب سایتی از رایانه کاری خود با استفاده از Google Chrome هستید ، و هنگام مرور وب سایت از طریق Safari در iPhone خود ، بسیار متفاوت از رایانه دوستان شما در خانه است.

همه اینها به تجزیه و تفسیر بستگی دارد - یا روشی که مرورگرها کد را نمایش می دهند و آن را روی صفحه نمایش می دهند. برخی از مرورگرها کد را به ترتیب بسیار خاصی بارگیری می کنند و گاهی اوقات مرورگرها کد خاصی را تشخیص نمی دهند.

تفاوت مرورگرها در درست کردن یک وب سایت برای شما مشکل ایجاد می کند که تجربه ای عالی را برای همه فراهم می کند. این زمانی است که افراد حرفه ای وارد عمل می شوند. آنها با استانداردهای HTML و CSS ، مشکلات مرورگر و روش های کار با موانع احتمالی آشنا هستند.

وظیفه برنامه نویس این است که مطمئن شود وب سایت در همه رسانه ها و مرورگرها عالی است و به درستی کار می کند. آزمایش قابلیت مرورگر قبل از راه اندازی وب سایت ، مشکلات احتمالی را شناسایی کرده و رفع مشکلات لازم را انجام دهد. بهینه سازی وب سایت خود برای موبایل اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است.

تصاویر می توانند تأثیر مثبت یا منفی بر روی سایت شما داشته باشند.

محتوای چندرسانه ای مانند تصاویر و فیلم می تواند بخشی قدرتمند از یک وب سایت باشد. در صورت استفاده نادرست ، می توانند به طور قابل توجهی به عملکرد وب سایت آسیب برسانند. به عنوان مثال ، فایلهای بزرگ تصویری و ویدئویی می توانند سرعت بارگذاری وب سایت شما را به طرز چشمگیری کاهش دهند. اگر بازدید کننده ای برای بارگیری یک صفحه طولانی مدت منتظر بماند ، احتمال اینکه او بی صبر شده و دوباره به جایی دیگر کلیک کند وجود دارد.

برای اطمینان از اینکه هر محتوای چندرسانه ای بازدیدکنندگان را درگیر خود می کند ، نه اینکه آنها را از آن دور کند ، متخصصان وب باید از تصاویر و فیلم هایی که برای وب سایت ها بهینه شده اند استفاده کنند. این فیلم های بهینه شده هنگام بارگیری تصاویر غنی از محتوای ویدیویی ، اطمینان حاصل می کنند که صفحه شما به سرعت بارگیری می شود.

طراحی وب سایت شما بر رفتار بازدید کننده تأثیر می گذارد.

اینترنت برای همیشه نحوه خواندن و مرور مطالب را تغییر داده است. اگر بازدیدکنندگان شما نتوانند از طریق وب سایت شما اطلاعات مورد نیاز خود را بدست یباورند و اطلاعات اصلی را به سرعت شناسایی کنند ، آنها می روند به همین سادگی.

طراحان وب تلاش می کنند سایتهایی ایجاد کنند که بینندگان را به مهمترین اطلاعات راهنمایی کند. نقشه ها و ابزارهای تحلیلی به توسعه دهندگان کمک می کنند تا مشخص کنند کدام دکمه ها و لینک ها محبوب هستند ، بنابراین با به روزرسانی های بعدی در سایت می توانند به طور مداوم تجربه کاربر را بهبود بخشند.

ارتباط متقابل کد و سئو

بسیاری از توسعه دهندگان هنگام نوشتن کدها این نکته را در ذهن خود نگه نمی دارند اما هر کلمه می تواند تأثیر زیادی در تأثیرگذاری صفحه داشته باشد. کد منبع باید با در نظر گرفتن SEO (بهینه سازی موتور جستجو) که باعث افزایش رتبه در موتورهای جستجو می شود ، نوشته شود. عناوین صفحه و برچسب ها باید هنگام توسعه متمرکز شوند.

هدف گذاری DemoGraphics

باید تحقیق درستی در مورد مشخصات جمعیتی کاربر انجام شود و باید مطابق با آن طراحی ارائه شود تا گروه مخاطبان شما به خوبی با صفحه وب شما ارتباط برقرار کنند. مکان های مختلف با افراد مختلف و هنجارهای متفاوت آنها ، به همین دلیل واکنش در برابر فناوری ممکن است متفاوت باشد. تم ها و پس زمینه های صفحه باید توسط جمعیت شناسی در نظر گرفته شود.

آرین

آرین هستم عاشق تولید محتوا

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید