ارتباط نزدیک سئو و شبکه های اجتماعی

ارتباط نزدیک سئو و شبکه های اجتماعی

"سوالی که برای فعالان در شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌شود، این است که چطور با وجود، تعداد زیادی کسب و کار فعال در شبکه‌های اجتماعی و فضای وب سایت‌ها، فعالیت و کسب و کار ما دیده شود؟! کلید واژه‌‌ی این جواب در نقش سئو و ارتباط بین سئو و شبکه‌های اجتماعی نهفته شده است. ارتباط مستقیم بین سئو و شبکه‌های اجتماعی درحال حاضر، غیرقابل انکار است؛ چرا که سئو، با روش‌هایی چون سوشیال سیگنال، تولید محتوا، بک لینک و هرآنچه که به بهینه سازی سایت مربوط می‌شود به صفحه کسب و کار شما کمک می‌کند! اما دراین یاداشت به بررسی ارتباط بین سئو و شبکه‌های اجتماعی و تاثیر این روش بر کسب و کارشما خواهیم پرداخت. اگرشما نیز به دنبال فعالیت گسترده در شبکه‌های اجتماعی هستید، تا انتهای این یاداشت با ما همراه باشید."

تعریف کلی از سئو:

سئو سایت یا به عبارتی بهینه سازی موتور جستجو، می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی دانست.

سئو چه اهدافی را دنبال می‌کند؟!

هدف سئو، کمک به وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی در بدست آوردن بالاترین مکان، درنتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است.

بررسی مثلث سئو، شبکه‌های‌اجتماعی، و کسب وکار شما!

درحال حاضر این مثلت از پرکاربردترین روش‌های موجود در دنیای تبلیغات محسوب می‌شود. از این زاویه به ارتباط سئو و شبکه‌های اجتماعی و کسب و کار نگاه کنید؛ همانطور که می‌دانید کاربران در شبکه‌های اجتماعی تمام سنین را در برمی‌گیرند. با این توصیف شبکه‌های اجتماعی می‌توانند یک بازاراقتصادی پرسود برای کسب و کار شما محسوب شوند. بازاری که رایگان است، محدودیت زمانی ندارد، جبر جغرافیای را حل کرده و خرید و فروشی آسان برای مشتری و فروشنده به ارمغان آورده است.

همه‌ی این مسائل تنها زمانی اتفاق می‌افتد که کسب و کار شما در شبکه‌های اجتماعی شناخه شده، معتبر و برای کاربران قابل اطمینان باشد.در این قسمت سئو سایت، نقش تکمیل کننده این مثلث پیروزی را برعهده دارد.  در واقع سئو، همراه با شیوه و روش‌های موجود خود که در ادامه به آن می‌پردازیم وارد عمل می‌شود.

سئو بر اساس بروزترین الگوریتم‌های موتور جستجوی گوگل عمل می‌کند و از طریق روش‌های چون: کلمات کلیدی درتولید محتوا سوشیال سیگنال، بک لینک و …  شما را در بالاترین انتخاب موتور جستجو برای کاربران قرار می‌دهد. همچنین با این بهینه‌سازی صفحه شما از پر بازدیدترین صفحات فروش محسوب می‌شود.

 در این شرایط کسب و کار شما صاحب یک نشان تجاری شناخته شده  در بین کاربران فعال می‌شود.  حجم فروش شما بالا رفته وبا کمترین هزینه، با چند ترفند مهندسی شده، توسط متخصص سئو،  شما به اهداف خود درشبکه‌های اجتماعی نزدیک می‌شوید. دردنیای مدرن امروز سئو سایت  و شبکه‌های اجتماعی دو کلید موففیت برای کسب و کار شماست. اما ارتباط سئو و شبکه اجتماعی چه بخش‌هایی را شامل می‌شود؟!

نظرات متعددی در مورد تاثیر بک لینک بر سئو و شبکه اجتماعی و روش اجرای آن وجود دارد. لینک سازی یا کسب بک لینک فرآیند دریافت لینک از سایر سایت‌های اینترنتی موجود برای سایت خودمان است.

 تعداد و کیفیت بک لینک ها بر رتبه بندی نتایج گوگل تاثیر مستقیم دارد. البته کلمه لینک شده دارای اهمیت است. چرا که ارتباط مستقیم بین کلمه جستجوی کاربر و کلمه کلیدی لینک شده وجود دارد. تنها درصورتی که کلمات کلیدی یکی باشند، جایگاه شما درشبکه‌های اجتماعی تغییر می‌کند.

بهتراست متن‌های در تولید محتوا که لینک شده به سایت شماست ترکیبی طبیعی باشد همانند:

  • کلمه یا عبارت هدف برای سئو مانند “طراحی سایت”
  • نام برند شما مانند وب وان”
  • ترکیبی از نام برند و کلمه هدف مانند “طراحی سایت وب وان”
  • عبارات عمومی مانند “صفحه” یا “منبع”
  • عبارات طولانی و راهنمایی کننده کاربر مانند “برای مطالعه مقاله اینجا کلیک کنید.
آرین

آرین هستم عاشق تولید محتوا

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید